O nas

SONY DSCWłaścicielami salonu są Anna i Sebastian Chmielewscy.  Mgr inż. zootechnik Anna Chmielewska jest absolwentką Akademii Rolniczej w Szczecinie. Od roku 2001 zajmuje się groomingiem (pielęgnacją zwierząt). Poza akademickim wykształceniem posiada także doświadczenie zdobyte pracując w klinice weterynaryjnej w Szczecinie. Ponadto jest członkiem ZkwP (Związek Kynologiczny w Polsce). Wraz z mężem posiadają psy rasowe których prowadzą hodowlę i niejednokrotnie wystawiali je na wystawach krajowych i międzynarodowych. Aby jeszcze bardziej podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności Anna Chmielewska brała udział w wielu profesjonalnych  szkoleniach i kursach. Między innymi ukończyła kurs asystencki zorganizowany przez ZKwP w Szczecinie, prowadzony przez bardzo elitarną grupę światowej sławy hodowców i sędziów kynologicznych. Jest także absolwentką studiów podyplomowych Kynologii, pierwszych tego rodzaju w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Sebastian Chmielewski ukończył kurs skalingu dla psów.

SONY DSCW 2003 roku wspólnie z mężem stworzyli salon York-Studio.  Od tamtej chwili cały czas trwa przygoda z pielęgnacją piesków. Wieloletnie doświadczenie daje  możliwość bycia Państwa doradcą w sprawach związanych przede wszystkim z pielęgnacją, ale także w kwestii żywienia, profilaktyki, behawioru  i szkolenia psów.

To wszystko pozwala na satysfakcjonującą obsługę klientów naszego salonu i prawidłowe postępowanie z ich pupilami. Mają więc Państwo pewność, że piesek jest w doskonałych rękach.

Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci.

Anna Chmielewska